earth roulette logo

Сан-Матео

Сан-Матео – де інновації зустрічаються з красою

Генеруй

Дешеві авіаквитки до Сан-Матео

Помешкання в Сан-Матео

Порівняйте варіанти та перевірте актуальні ціни й наявність.

Ми можемо отримати комісію, якщо ви бронюєте за цими посиланнями, без додаткових витрат для вас.

Шукаємо доступні помешкання...

Тури та активності в San Mateo

Перегляньте доступні для бронювання пропозиції наших туристичних партнерів.

Ми можемо отримати комісію, якщо ви бронюєте за цими посиланнями, без додаткових витрат для вас.

2 Day Private Tour in San Francisco

Переглянути пропозицію

2 Day Private Tour in San Francisco

Від $1,214.87

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію
Instagram Art Photo Shoot Tour

Переглянути пропозицію

Instagram Art Photo Shoot Tour

Від $65.34

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію
Coastal Stroll Classic Food Tour in Half Moon Bay

Переглянути пропозицію

Coastal Stroll Classic Food Tour in Half Moon Bay

Від $138.28

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію
Downtown Half Moon Bay Main Street Classic Food Tour

Переглянути пропозицію

Downtown Half Moon Bay Main Street Classic Food Tour

Від $138.28

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію
Private Transfer from San Francisco Airport to San Francisco

Переглянути пропозицію

Private Transfer from San Francisco Airport to San Francisco

Від $258.32

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію
Wing Surfing and Foiling Experience
5.0

Переглянути пропозицію

Wing Surfing and Foiling Experience

Від $300.11

Ціни та наявність можуть змінюватися.

5.0/5
Переглянути пропозицію
San Francisco to Kings Canyon and Yosemite 2 Day Tour
5.0

Переглянути пропозицію

San Francisco to Kings Canyon and Yosemite 2 Day Tour

Від $385.96

Ціни та наявність можуть змінюватися.

5.0/5
Переглянути пропозицію
Foster City Lagoon Boating Experience Whaly

Переглянути пропозицію

Foster City Lagoon Boating Experience Whaly

Від $113.17

Ціни та наявність можуть змінюватися.

Переглянути пропозицію

Зображення та відео про Сан-Матео

Про Сан-Матео

Сан-Матео, Каліфорнія, — це жваве місто, розташоване в самому серці Кремнієвої долини, яке пропонує унікальне поєднання інновацій, природної краси та процвітаючої культурної сцени. Розташоване на півострові Сан-Франциско, воно забезпечує легкий доступ як до галасливого міського життя Сан-Франциско, так і до безтурботних ландшафтів навколишніх територій. Місто може похвалитися різноманітним населенням, що сприяє багатому гобелену кулінарних вражень, художніх висловів та громадських заходів.

Відвідувачі Сан-Матео можуть досліджувати різноманітні пам'ятки, від історичного центру з його чарівними магазинами та ресторанами до великої зони відпочинку Койот-Пойнт, яка ідеально підходить для активного відпочинку. Відданість міста технологіям та інноваціям проявляється у численних технологічних компаніях та стартапах, а його відданість якості життя відображається у доглянутих парках, чудових школах та дружніх районах. Незалежно від того, чи цікавитесь ви бізнесом, дозвіллям чи трохи тим і іншим, Сан-Матео пропонує мандрівникам привабливе місце.

Сан-Матео FAQ

Які популярні пам'ятки в Сан-Матео?

Популярні пам'ятки в Сан-Матео включають зону відпочинку Койот-Пойнт, історичний центр з його магазинами та ресторанами, Японський чайний сад та науковий музей CuriOdyssey. Поблизу ви також можете дослідити мальовничу красу водосховища Крістал-Спрінгс та історичного будинку та саду Філолі.

Яка погода в Сан-Матео?

У Сан-Матео середземноморський клімат з м'якою, вологою зимою та теплим, сухим літом. Середня температура коливається від середини 50-х за Фаренгейтом взимку до початку 70-х за Фаренгейтом влітку, що робить його приємним місцем цілий рік. Близькість до Тихого океану допомагає пом'якшити температуру.

Які найкращі способи пересування Сан-Матео?

Сан-Матео добре сполучений різними видами транспорту. Caltrain забезпечує легкий доступ до Сан-Франциско та інших міст півострова. Місцеві автобуси, якими керує SamTrans, обслуговують місто, а послуги спільного використання поїздок, такі як Uber і Lyft, легко доступні. Для дослідження центру міста та сусідніх пам'яток також є піші прогулянки та їзда на велосипеді.

Не задоволені Сан-Матео? Генеруйте знову!

Ми стоїмо з Україною! Будь ласка, підтримайте Україну та її народ.